Ciekawe inspiracje

Hamak Morena – kolumbijska perełka

Hamak Morena - kolumbijska perełka

Hamak Morena z serii hamaków kolumbijskich to nie tylko niesamowita bogata kolorystyka i przyjemna w dotyku tkanina. Mimo swoich rozmiarów, po złożeniu hamak zajmuje niewiele miejsca i waży do 3 kg – to sprawia, że jest świetnym dodatkiem do każdej podróży. Hamak ten możesz schować do walizki lub torby i pamiętać o nim zawsze wtedy, gdy chcesz cieszyć się odpoczynkiem.

Gramatura materiału hamaka to aż 380 g/m2

Model Morena prezentowany jest w kilku wersjach kolorystycznych: Kiwi, Opal, Ocean i Curcuma, a każdy z nich to wyjątkowe połączenie kolorów, które nie pozostawi Cię obojętną.

Przy okazji hamak Morena ma jeszcze jedną ważną cechę: jego warkocze nie są szyte z dodatkowej liny plecionej, ale są ręcznie tkane z nici samego materiału. Wygląda to niezwykle pięknie i ciekawie.

Jak leżeć w hamaku?

Hamak Morena to hamak klasyczny. W takim hamaku jest kilka możliwości leżenia. Najbardziej polecamy położyć się w hamaku lekko po skosie lub w poprzek hamaka.

Takie pozycje sprawią, że hamak otworzy się i w najlepszy sposób, najbardziej optymalny będzie podpierał całe ciało. Hamaki klasyczne dzięki swojej budowie idealnie dopasowują się do ciała i dają najwyższy poziom wygody.

Jeśli korzystasz z hamaka wieczorami, w czasie zimnych wieczorów i nocy, a chcesz się osłonić przed chłodem, wiatrem i insektami – połóż się w hamaku na wznak. Hamak zamknie się i otuli cię materiałem.

Hamak zmieści 2 osoby dorosłe.

Hamak Morena - kolumbijska perełka

Najważniejsze cechy hamaka kolumbijskiego:

Jak i gdzie zawiesić hamak?

Hamak możesz zawiesić za pomocą akcesoriów: linek z karabińczykami czy łańcuszków. Zerknij na nasz artykuł. Tam opisujemy i prezentujemy sposoby na zawieszenie hamaka.

Zachęcamy również przejrzeć nasze stelaże do hamaków, gdyż niemal każdy stelaż, który posiadamy, nadaje się do tego modelu hamaku:

GRANDE – stelaż stalowy do 220 kg,

TYTAN – stelaż stalowy do 350 kg,

PRIME – stelaż aluminiowy do 200 kg.

 

Do zestawów hamakowych (hamak + stelaż) z hamakami kolumbijskimi dodawane są standardowo łańcuszki z karabińczykami.

Wszystkie modele możesz zobaczyć na naszej stronie, ale jeśli masz jakieś pytania lub nie znalazłeś modelu, którego potrzebujesz – napisz do nas, a chętnie Ci pomożemy.

Stelaż Tytan + Hamak Morena Ocean
Stelaż Tytan + Hamak Morena Curcuma

Dodaj komentarz