Ciekawe inspiracje

Hamak MEDELLIN

Hamak Medellin Chilli

Seria Medellin to hamaki, które są wyjątkowe pod każdym względem. Dwa rodzaje hamaków, fotele hamakowe, różne rozmiary, niesamowite kolory, przyjemne w dotyku tkaniny i odpowiednie uszycie materiału, a wszystko to – w jednej linii. Zasadniczo ta seria jest wypełniona hamakami o podstawowych kolorach, ale zapewniamy, że są opcje dla miłośników jasnych modeli. Na przykład Medellin B&W lub Medellin Creme.

Hamak klasyczny dostępny jest w trzech rozmiarach:

➜ 220×140 cm

➜ 230×160 cm – DOUBLE

➜ 260×180 – FAMILY

Hamak z poprzeczkami dostępny jest w jednym rozmiarze:

➜ 221×140 cm

długość drewnianej poprzeczki to 120 cm

Co wyróżnia linię kolumbijską od standardowych hamaków?
Sznury podtrzymujące

Ilość sznurów w przypadku hamaków Kolumbijskich jest dwukrotnie większa niż w przypadku standardowych hamaków razem z gęstym ich rozmieszczeniem gwarantuje właściwe podtrzymanie ciała, o które trudno w przypadku innych hamaków.

Wykończenie końców materiału

Materiał wykonywany jest na wymiar gwarantując “fabryczne” zakończenie jego brzegów (bez lamówek). Dodatkowo każdy brzeg wzmacniany jest przy wykorzystaniu podwójnej gęstości splotu! Wszystko to gwarantuje, że brzegi hamaka są estetyczne a zarazem niezwykle mocne.

Niesamowita barwa

Hamaki charakteryzują się niezwykle żywymi barwami, które w połączeniu z odpowiednim splotem gwarantują niebanalny wygląd całego hamaka.

Materiał

Zastosowana w produkcji hamaka wysokojakościowa bawełna zapewni optymalną cyrkulację powietrza pomiędzy ciałem i hamakiem! Sprawiając, że wypoczynek nawet w najcieplejsze dni będzie bardzo komfortowy.

Hamak Medellin Chilli

Bogaty czerwono-żółty kolor, z delikatnym wzorem jodełki.

Hamak Medellin Creme

To hamak w delikatnym, kremowym kolorze.

Hamak Medellin Coffee

Ciemny, jednolity, brązowy kolor hamaka.

Hamak Medellin Black&White

Połączenie dwóch kontrastujących kolorów: białego i czarnego.

Hamak Medellin Pekan

Jest dostępny tylko w wersji hamaka klasycznego i w jednym rozmiarze 230x160 cm. Wyróżnia się połączeniem koloru brązowego i kremowego.

Dodaj komentarz