Ciekawe inspiracje

Drabinki stalowe – nowość w Potenzie

Dziś opowiemy Wam więcej o drabinkach, które ostatnio trafiły do sprzedaży. Teraz na stronie można zobaczyć dwa rodzaje drabinek: drabinkę z drążkiem i drabinkę bez drążka.

Drabinka z drążkiem jest idealna do uprawiania sportu, wzmacniania mięśni, poprawienia chwytu, rozciągania w domu oraz do celów medycznych: rehabilitacji w gabinetach fizjoterapii, a także ćwiczeń rehabilitacyjnych w domu.
Do stworzenia drabinek wykorzystaliśmy profile stalowe 40×40 mm – wypiaskowane i pomalowane proszkowo, blachy – służące do montażu drążka i blachy specjalnie wygięte umożliwiające przymocowanie do ściany. Całość jest skręcana na pomocą śrub i nakrętek.

Każda drabinka wykonana jest z wysokiej jakości materiałów i uwzględnia wiele cech mocowania. Więcej na ten temat można przeczytać w opisie każdej z drabin.

Tak wygląda drabinka ze szczeblami po przymocowaniu do ściany:

Drabinka bez drążka wykonana jest z tego samego materiału co poprzedni model. Dodatkowo, jeśli dziś chciałeś kupić drabinkę bez drążka do podciągania, a jutro zdecydujesz się na jego zakup, możesz łatwo przymocować drążek do drabinki – wszystkie niezbędne otwory są przygotowane w stalowych profilach. Podobnie, jeśli zdecydujesz się usunąć drążek z podporami z drabinki – wystarczy odkręcić, zdjąć go razem z blachami i gotowe!
Przy okazji, nasze drabinki dostępne są nie tylko w podstawowych kolorach (czarnym, szarym i białym), ale także w ciekawych kombinacjach:

Możesz dowolnie łączyć te kolory. Może chciałbyś, aby jeden ze szczebli był w innym kolorze? Albo dwa? Z przyjemnością spełnimy wszystkie Państwa życzenia 🙂

drabinki


Jesteśmy pewni, że widzieliście już podobne drabinki innych marek.
Ale oto dlaczego warto wybrać drabinki marki Potenza:

– elementy cięte laserowo;

– materiały wysokiej jakości;
– piaskowanie – gwarancja trwałej powłoki;
– malowanie proszkowe;
– bezpieczeństwo – 12 otworów do mocowania drabiny do ściany;
– nośność do 250 kg;
– wiele zastosowań w czasie ćwiczeń i rehabilitacji;
– stylowy i elegancki wygląd;

Dodaj komentarz